MÖBLER / Skåp & hyllor / Matsalsskåp 9872610
nr 987 2610
Matsalsskåp
Ek, omkring 1900, längd: 150 cm, djup: 62 cm, höjd: 227 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 19:31:42
18/10 21:50:59